Pakartotinio Ataskaitinio Susirinkimo Rezultatai

Vakar vykusiame pakartotiniame ataskaitiniame susirinkime buvo svarstomas visiems svarbus Tolupio gatvės asfaltavimo klausimas. Balsų dauguma buvo nuspręsta gatvės neasfaltuoti.

2017 m. sąmata nebuvo patvirtinta, todėl galioja 2016 m. patvirta sąmata, kurią rasite žemiau.

Susirinkimo patvirtinti mokesčiai:

 • Nario mokestis 4,00 eur nuo vieno aro.
 • Talkos metinis mokestis nedalyvaujantiems 10,00 eur.
 • Stojamasis mokestis 50,00 eur.
 • Pažyma 8,00 eur

2017m patvirtinta Sąmata

9 comments on “Pakartotinio Ataskaitinio Susirinkimo Rezultatai

 1. Kokia gėda ir absurdas! Iš 16,5 tūkst. eurų tiesioginei sodininkų naudai skirti tik 2,5 tūkst., t.y. vos 15%! Visa kita – administracinės išlaidos. Ar čia normalu?

 2. Nemačiau besisiųlančiu administruoti pigiau. Sutikčiau apmokėti tik administravimą, jeigu nereiktu kitų išlaidų.

 3. Be to, turiu pastabą del balsavimo. Įstatymai reikalauja – “ Civilinių teisinių santykių subjektai, įgyvendindami savo teises bei atlikdami pareigas, privalo veikti pagal teisingumo, protingumo ir sąžiningumo reikalavimus.“ (1.5 straipsnis. Teisingumo, protingumo ir sąžiningumo principų taikymas | Lietuvos Respublikos civilinis kodeksas. Pirmoji knyga. Bendrosios nuostatos ). Tai reiškia kad balsuodamas rankos pakelimu aš sutinku mokėti kaip už „turtinį vieneta“ – rementis matyto susirinkime nepažystamo man teisininko patikinimais, Todėl ir mokesčiai turėtu būti skirstomi ne arui o „turtiniam vienetui“, t.į. sklypui. Ir visai nesvarbu kokio jis dydžio šeši, devyni, dvylika, aštuoniolika ar daugiau aru. Jeigu Pirmininkas neįtikins manes kad aš neteisus, raštiškai prašysiu iškelti klausimą sekančiame susirinkime.

  • Šiuo metu atsakyti į Jūsų klausimą negaliu, tačiau pasikonsultuosiu su teisininku ir atsakysiu.

  • Galima samdyti, tačiau pirma reikėtų atsakyti į klausimą, „kas turėtų finansuoti auditą?“ Tas/tie, kurie abejoja ar sodų bendrija?

  • Buchalteris -moteriškas atributas. O dėl buhalterinės įmonės samdymo , manau pigiau nebus, teisingumo…-jiems tas pats, kadangi nėra prieš ką atsiskaityti, išskyrus mus sodininkus.

 4. Valio, absurdas neįvyko. Kelius reikia perduoti savivaldybei, ir tada savaime galima viską tvarkyti, o čia greičiau buvo panašu į neįvykusį maištą. Kuriamas geruvis turi tarnauti visiems vienodai

 5. Labai prašyčiau pirmininko atkreipti dėmesį į nešienaujamus kanalus. Sodininkai nei šienauja , nei moka už talkas. Ir tas talkų mokestis, atsiprašau į nosį įtraukti Man tenka šienauti gana didelį plotą,. Tam reikėjo įsigyti trimerį, kurą ir šienauti reikia 6 mėnesius po 2 kartus per mėnesį. Žinote, mielai sumokėčiau 20 Eurų, kad man būtų nušienautas kanalas ir visos prieigos. (Susidaro apie 50 bėginių metrų).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*