5 comments on “Įstatai - susipažinimui

  1. Siūlyčiau parašyti pavadinime, kad tai yra Būsimų SB įstatų projektas ar kažkaip panašiai, kad pavadinimas neprieštarautų esančiai po pavadinimu informacijai. Taipogi gerai būtų, kad greta būtų nuoroda į dabar galiojančius įstatus.

    • Dėkojame už Jūsų nuomonę, tačiau nemanome kad reikia, jog sviestas būtų sviestuotas 🙂 Viskas aiškiai išdėstyta.

  2. Jei taip būtų viešoj erdvėj viskas aiškiai rašoma, tai niekur nieko nesusigaudytumėte. Pavadinimas yra viso ko esmė, o ne paantraštės. Bet klaidinkite ir toliau tikslingai. Sėkmės

  3. Labai geras projektas. Labai gerai ir rimtai padirbėta. Komplimentai.
    Klausimas dėl punkto 5.3 – dėl pašalintų iš narių nepriėmimo atgal.
    Ką bendriją laimi arba nelaimi tokiu atveju? Jeigu narys yra piktybiškai nemokus ir blogas kaimynas, pašalinę jį, niekas nepasikeis, kadangi ji vistiek turi sklypą, ir kaip buvo piktybiškas ir nemokus, toks ir liks. Tačiau įtakoti jį, kai jis nebe narys, bus šiek tiek sunkiau. Bet gal man reikėtų dar pasižiūrėti vidaus taisykles?

  4. Įstatų projekto 2.2.1 punkte paminėta bendrijos vandenvietė ir vandens tinklai. Ar čia turimas omenyje upelis prie miško? Dėl bendro naudojimo vandens tinklų iki šiol nieko negirdėjau. Ar yra tokie? Ar turima omenyje atskirų namų individualūs vandens tinklai?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*