Kelio asfaltavimo projektas

Vienas iš aktualių klausimų yra mūsų kelias. Pastebėjome, jog daug diskusijų ir klausimų kyla dėl jo asfaltavimo, o ypač šiuo metų laiku, kai suprastėja kelio stovis ir netinkamos oro sąlygos neleidžia jo greideriuoti. Paskutiniame valdybos posėdyje buvo pritarta pasiūlymui paruošti kelio asfaltavimo projektą. Projektas apytiksliai kainuotų apie 10,000 eurų. Šiuo metu valdyba daro projektavimo įmonių apklausą, ieškodami įmonės, galėsiančios atlikti projektavimą už mažiausią kainą.

Kadangi šie pinigai yra visos bendrijos, būtinas yra susirinkimo pritarimas, t.y. kad per susirinkimą pritartų dauguma. Manau, jog sodininkai turėtų sutikti, kadangi siūloma panaudoti iš Lesto gautus pinigus ir tai būtų mūsų indėlis į kelio asfaltą. Padarius projektą galima raginti savivaldybę, kad atsiradus pinigų galėtų asfaltuoti mūsų kelią.

Galit apsvarstyti, aptarti..  ir paraginti kaimynus pritarti tokiam pasiūlymui, kad būtų lengviau priimti teigiamą sprendimą. Jei turit klausimų, prašome klausti.

5 comments on “Kelio asfaltavimo projektas

  1. O ar nėra taip, kad parengtas projektas galiotų tik metus? Ar yra garantijų, kad savivaldybė per tuos metus atras pinigų kelio asfaltavimui? Ar nebus pinigai išmestiį balą?

    • Į šį klausimą jau anksčiau atsakėme Jums FB paskyroje, tad mielai pakartosime ir čia. Pinigai nebus išmesti į balą, kadangi projektas neturi galiojimo laiko.

  2. Sveiki . Kalbant apie kelio projektą tai toks jau buvo bandomas daryti , apie tai galėtu daugiau papasakoti Šaparavičių šeimyna . Jie surado tris firmas kurios užsiima kelių tiesimo, remontu ir priežiūra. Žemiausia kaina pasiūlė INKOMSTA . Jei gerai pamenu lygtais, kelio nuo asfalto iki geležinkelio kaina buvo apie 1400000 LT, o sodininkų pagrindinių kelių išasfaltavimas apie 1800000 Lt . Tai buvo pateikta per viena iš susirinkimu ir nesulaukė jokio dėmesio , nes į susirinkimus ateina daugiausia 100 žmonių, kurių parašų net neužtektu ,kadangi reikia 52 % narių. Sklido gandai kad, savivaldybė ketina asfaltuoti kelia nuo asfalto iki geležinkelio 2020 metais , o nuo Kiškėnų iki Lėbartų jau 2016 metais nes ten didesni prioritetai ir Lapkričio mėnesi ten būna apylanka į kapines .Tai va laukim gal gandai virs į realybę

  3. Reikia laikytis istatymu. Apie jokius keliu asfaltavimus sodu bendrijai nepriklausancioje teritorijoje nereikia net galvoti. Tai gal praplatinkite uz sodo lesas kelia iki Jaku ziedo ir pati zieda, nes kai kam nepatogu vaziuoti. Na o jei bus svaistomos lesos sodui nepriklausancioje teritorijoje, tai tikriausiai tures darbo teisesaugos institucijos….

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*