Nešiukšlinkim, nebūkim apsikiautę!!

 

Mieli sodiečiai,

Šiandien, pasitelkęs į pagalbą savo priekabą, išvežiau visas sode sukrautas padangas. Šiukšlės ir įvairios stambiagabaritinės atliekos – opi ir nesibaigianti problema mūsų soduose. Neįmanoma perauklėti žmonių ir įskiepyti jiems supratimą per vieną dieną. Tam prireiks laiko, mūsų visų supratimo, kantrybės, ryžto ir noro kažką keisti.

Eilinį kartą noriu priminti, kad nedėtumėte stambiagabaritinių atliekų prie konteinerių. Nestatykite langų stiklų prie rūšiavimo konteinerių. Tokio stiklo neperdirba, tad meskite jį į paprastus šiukšlių konteinerius. Sudaužykite į smulkesnius gabalus ir sumeskite. Kodėl turime organizuoti talkas Jūsų jovalui kuopti? Juk bendrijos teritorijoje dar tiek darbų į kuriuos galėtume sutelkti savo jėgas vietoj to, kad veltui švaistytume laiką.

Jeigu Jums daiktai nereikalingi, tai žinokit, kad ir kitiems jie nereikalingi. Nesandėliuokit nereikalingų daiktų prie konteinerių. Nes kam tikrai jų reikės – tie ir konteineryje atras. Galų gale visada galit įdėti į švarų maišą ir užrišti, jei tai kažkoks rūbas ar batai.

Nepamirškit, kad Gargždų Švara nerenka atliekų šalia konteinerių. Tad mes liekame su nesibaigiančia ir augančia atliekų krūva.

Visi vairuotojai dabar kaip tik keisite padangas į žiemines. Kai kurių bus jau nusidėvėjusios. Nemeskite, prašau, jų soduose. Visos žiniasklaidos priemonės skelbė, jog visi taškai prekiaujantys padangomis ir visi servisai, kurie jas keičia, privalo priimti senas padangas. Taip pat turim puikų atliekų priėmimo punktą Gargžduose (Geležinkelio Pylimo g. 6, Gargždai). Adresas ir darbo laikas yra skelbimų lentose, taip pat ant įspėjančių lentelių prie konteinerių ir mūsų tinklapyje skiltyje “Apie šiukšles”. Dabar ten lengva nuvažiuoti, važiuojant iš sodų jau yra nuorodos.

Labai norėčiau visų sodininkų paprašyti nebūti abejingais. Jei einate pro šalį ir matote padėtą šiukšlių maišą, pakelkite jį ir įmeskite į konteinerį. Tai neužims daug laiko, bet galbūt sutaupys bereikalingą talką. O ir kitiems kils mažesnė pagunda sandėliuoti šiukšles prie konteinerių.

Dėkoju už Jūsų supratingumą.

Pirmininkas