Pasiruošėme pradėti ribų atstatymą. O Jūs?

Su kiekvienais metais  mūsų bendrijoje daugėja gyventojų, ypač jaunų šeimų. Daugelis jų turi įsipareigojimų bankams ir jie gyvens čia dar ne vienerius metus. Manau, kad ne tik jie, bet ir visi SB „Tolupis“ gyventojai nori gyventi gražioj ir tvarkingoj aplinkoj. Tokioje, kur nerūktų dūmai ir nereikėtų alsuoti kancerogeninėm medžiagom, kur gatvelės būtų bent 5 m. pločio, kad reikalui esant ir greitoji, ir kitos tarnybos galėtų privažiuoti. Todėl manome, jog esame seniai pribrendę gatvelių atstatymui iki projektinio 5 m. pločio.

Šiuo raštu, kreipsimės į Nacionalinės žemės tarnybą prie Žemės ūkio ministerijos, kuri mums padės atstatyti kelio plotį, jei  sodininkai atsisakys tai padaryti ir ignoruos mūsų prašymus.

Prašome visus, kurie žino, jog jų sklypo ribos netvarkingos ir išlindusios į kelią pasirūpinti jų tvarkingumu jau dabar, nelaukite raginimų iš oficialių institucijų. Nesvarbu kiek esate išlindę į kelią: 5 cm, 10 cm ar 30 cm – nuolaidos nebus taikomos nei vienam, tačiau vienam galbūt užteks tik gyvatvorę apkirpti, o kitam reikės ir tvorą patraukti. Raginkite ir kaimynus. Tie sodininkai, kurie nėra tikri dėl sklypo ribų, gali kreiptis į matininkus dėl kadastrinių matavimų.

Ribų-Atstatymas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*