Prašymas Atstatyti Gatvių Ribas

Gerbiami sodininkai,

kreipiuosi į jus tikėdamasis geranoriško susipratimo. Praėjusių metų valdybos sprendimu buvo nutarta atstatyti gatvelių projektinį plotį, kuris pas mus yra 5m. Gatvelė taip pat turi būti laisva nuo šakų 4 m aukštyje, nes spec. mašinos važiuodamos laužo veidrodžius bei antenas.

Ribų atstatymui buvo pasirinkta Draugystės g. Kvietėme matininkus iš žemėtvarkos. Daug liko nepatenkintų, bet kitos išeities nematome. Dabar prašėme dėl Rūtų ir Migdolų gatvių. Žemėtvarkos matininkai yra labai užimti ir būtų labai malonu, jei mes patys geranoriškai atstatytume pažeidimus. Eidamas ir užrašinėdamas pažeidimus esu palikęs ne vieną raštelį su prašymu pašalinti pažeidimus, bet lieku neišgirstas. Esu surašęs beveik pusę sodo, tad pradėsime siųsti laiškus nurodant terminus pažeidimams pašalinti. Tie, kurie nepašalins, dėl tų kviesime matininkus.

Dar kartą kreipiuosi į visus su prašymu atstatyti ribas pagal kadastrinius matavimus. Dabar nebūtina kiekvienam kviesti matininkus, kad išmatuotų sklypą. Manau jau nebėra tos gatvės, kad kas nors neturėtų pasidaręs kadastrinių matavimų, taigi yra su kuo sutikrinti.

6 comments on “Prašymas Atstatyti Gatvių Ribas

 1. Tai kažkodėl užkliuvo pirmosios gatvės, tos kurios nebalsavo už asfaltą. Revanšas prasideda. Jei klystu pataisykit. Nesame gavę nė vieno pranešimo , nei laiško iš pirmininko
  Tai vieninteliai sodai kuriuose vykdoma ši „valymo akcija“

  • Per kiekvieną susirinkimą raginame atstatyti ribas, tiksliau raginame išlaikyti savo sklypo ribas ir nelįsti į kelią. O išlindusius prašome pasitraukti. Neturime kiekvienam sodininkui rašyti priminimų, jog sodininkauti galima tik savo sklypo ribose. Juk nelaukiame laiško iš policijos, kuris mums praneštų, jog važiuoti per raudoną šviesą yra draudžiama. Yra LR Sodininkų Bendrijų Įstatymas, turime Vidaus tvarkos taisykles, kur nurodyta kokie reikalavimai keliami statiniams, gyvatvorėms, krūmams, medžiams. Tereikia jų laikytis.
   Kas liečia gatves, visose gavėse sklypai bus išmatuoti. O pradėti nuo kažkur reikia.
   Tad nematau poreikio nerimauti, jei Jūsų sklypo ribos yra išlaikytos.

 2. Pirminko kersta del negautu lesu uz „kelio asfaltavima“ !!!!

  • Sklypo ribų prašome laikytis nuo senų senovės kai dar net minties niekas neturėjo apie asfaltą. Per kiekvieną susirinkimą apie tai kalbame. Tačiau veiksmų tenka imtis kadangi turime daugėjantį gyventojų kiekį. Į sodus pastoviai važiuoja šiukšlių išvežimo mašinos, daug dažniau tenka atvažiuoti ir kitam spec transportui. Gatvės turi atitkti generelinį planą. O sodininkai turi sodininkauti savo sklypuose ir neišlįsti į bendrojo naudojimo žemę, kuri jiems nepriklauso.

   • Jums vieninteliam Klaipėdos rajone ėmė trukdyti gyvatvorės, garažai ir kita tai kas natrukdo niekam 🙂
    Čia visiems aišku, kerštas. Kada apžiūrim po no pirmininko sklypą?

    • Niekam netrukdo sodinikų sklypuose augančios gyvatvorės, augalai, bei statiniai. Bendrojo naudojimo žemėje šių objektų neturi būti. Gatvės turi būti tvarkingos ir atitikti generalinį planą.

Comments are closed.