SODO GATVĖS ASFALTAVIMAS!

Yra galimybė prisidėti prie sodo gatvės asfaltavimo. Manau neatsirastų žmogus, kuris nenorėtų, kad Sodo gatvė būtų asfaltuota. Taip, ši gatvė priklauso savivaldybei, bet čia akligatvis. Ir jeigu lauksime kol savivaldybė išasfaltuos, ateis 2030m. Mes galime prisidėti 50% ir kitais metais pradėti darbus.

Jeigu kiekvienas gerai pamastytų, tai ši suma sugrįžtų su kaupu. Važiuojant neskęstume dulkėse, galėtume kreiptis dėl dažnesnio reisinių autobusų grafiko, nes asfaltuotu keliu mieliau važiuos. O tiems, kas nevažiuoja, pinigėliai sugrįžtų parduodant sklypą.

Kadangi į susirinkimą ne visi susirenkame ir nežinome kada bus galima rinktis, pateikiu anketą, kurią bus galima užpildyti trečiadieniais 15:00–20:00val. ir šeštadieniais 9:00-11:00val. Su savimi turėti asmens dokumentus. Pasirašo sklypo savininkas. Turintys du sklypus turi du balsus. Turintys jungtinę nuosavybę – vieną balsą. Suma nurodyta anketoje gali kilti 5-10%
Prašome visų išreikšti savo nuomonę.

 

s.b. „Tolupis“ valdybos pirmininkas
Tel pasiteiravimui 8 684 15700

5 comments on “SODO GATVĖS ASFALTAVIMAS!

  1. Prašome įdėkite protokolą , pagal kurį patvirtinome jūsų minėtus 42 eurus už arą mokėti. Aš pati rašiau šį protokolą. Ši suma buvo jūsų, pirmininke, pasiūlyta, neturint jokių argumentų. Pagal pasirašytą sutartį mokėti reiktų apie 26 eur. Už arą. 106709 : 670 = 159,67eur.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*