Talka

Ketvirtadienį pamatęs pilnus konteinerius buvau nustebęs. Nespėjo pastatyti, o jie jau pripildyti. Pasirodo pas mus sode yra ne tik bambančių ir rašančių mandrius komentarus internetu, bet yra tikrų sodininkų kuriems tikrai rūpi gerbūvis ir tvarka. Du mūsų Vyrai iš didžiosios raidės pamatė, kad atvežti stambiagabaritiniai konteineriai, užsiraitojo rankoves ir prikrovė tris konteinerius šiukšlių, kurias prikrovė nesąžiningi mūsų o gal ir ne mūsų sodininkai.

Aš buvau tikrai nustebęs, kai pamačiau poną Juozą Bakanauską iš Rūtų g. Nr 7 ir Gintautą Šiuišelį iš Migdolų g. Nr. 17. Nerandu žodžių išreikšti padėką dviems tikriems vyrams, kurie nebambėdami sukrovė viską, ką primėtė netvarkingi sodininkai. Didelis ir nuoširdus Jums Ačiū.

Gerbiamieji, savo komentaruose rašote, kad galėtų būti daugiau konteinerių. Būtų mano valia – stovėtų pastoviai. Yra nustatytos ribos, kurias mes viršijame dar metams nepasibaigus. O kad surinktų tie, kurie primėtė, reiktų žinoti, kas tai padarė. Juk jūs daugelis matote kas meta, užrašykite mašinos numerį, praneškite. Kol kas sulaukiau  pranešimo tik iš vieno žmogaus. Mes turime visi žiūrėti tvarkos. Statybines, stambiagabaritines atliekas, langų stiklą privalome išvežti į aikštelę Gargžduose. Lapų, šakų, obuolių išvis negalima mesti, o mes ką darome?

Yra mūsų puslapyje stambiagabaritinių konteinerių grafikas. Argi negalime palaukti? Aišku lengviau išmesti ir galvos neskauda, vistiek kiti iškuops. Kubiniai konteineriai yra skirti tik sezoniniams sodininkams, o nuolat gyvenantys privalo turėti rūšiavimo konteinerius. Kuomet mes visi stebėsime vieni kitus, perspėsime, tuomet ir tvarka bus. Nuo komentarų ir bambėjimo tvarka neatsiras.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*