Tolupio Skaudulys

Šis skaudulys liečia visus tolupiečius, bet labiausiai gyvenančius Tolupyje. Ypač stipriai pasireiškiantis blogomis oro sąlygomis. Galima palyginti su senais sąnariais, kurie prastu oru stipriai sopa. Taip, tai mūsų Sodo gatvė. Čia gyvenantys kenčiame labiausiai, ypač dirbantys, kuriems tenka važiuoti mažiausiai du kartus. Ši gatvė stokoja kapitalinio remonto ir vien greideriavimas mažai padeda. Jis veiksmingas tik sausuoju metu.

Aš užklausiau mero dėl asfalto. Iš atsakymo supratau, jog jis labai toli už horizonto.

Su valdybos nariais buvome nuvykę pas Dovilų seniūnę Nijolę Ilginienę.

 

Vizitas pas Dovilų seniūnę

 

Pavaduotojas pateikė išklotinę, kiek žvyro buvo išpilta Sodo gatvėje. Duomenys buvo pateikti tonomis, tai žmogui nesuprantančiam gal ir dideli skaičiai atrodytų.

2013 m. išpilta 394 tonos. Jeigu paverstume į mašinas, gautume 13 mašinų.

2015 m. išpilta 131 tona – 4 mašinos.

2016 m. išpilta 210 tonų – 7 mašinos.

Seniūnija turi 100 km žvyrkelio ir kasmet gauna 1200-1400 tonų visiems keliams. Tačiau tiek reikėtų išpilti vien Sodo gatvei. Mes Tolupio gatvėje išpylėme 48 mašinas.

Gruodžio 21 d. buvome pas administratoriaus direktorių su prašymu, kad būtų suremontuota Sodo gatvė. Pateikėme duobėtos gatvės nuotraukas. Darome viską, kad pagerėtų susisiekimas.

 

valdyba lankosi pas administracijos direktorių

 

Gerbiamieji, iš mūsų visų gyventojų, tik 89 esame deklaravę savo gyvenamą vietą Tolupyje. Šie duomenys Lapkričio 1d. Tai didelis minusas, nes iš 122 šeimų nesigauna nei po vieną žmogų.

Norėtųsi Jums pasakyti, kad seniūnija stengiasi pagal galimybes ir pažvyruoti ir nugreideriuoti. Tiesa ne visada nuo jos norų viskas priklauso.

Labai keistai kartais skamba sodininkų komentarai, bei skambučiai, kur jie reiškiasi kaip specialistai žinovai. Lietuvoje mes visi esame krepšinio, statybos, o Tolupyje dar ir kelių priežiūros žinovai.

Kaip Jūs reaguotumėte, jeigu buhalterei, sodros darbuotojui, įmonės vadovui ar kitam specialistui koks nors elektrikas, pardavėjas, vairuotojas nurodinėtų kaip paskaičiuoti pensijas ir panašiai?

 

 

paklausimas del kelio

 

Mero atsakymas del kelio

One comment on “Tolupio Skaudulys

  1. Sveiki, reikėjo jau anksčiau ir užversti raštiškais prašymais asfaltuoti Sodo g. Užklausimai jokio rezultato neduoda,asfaltavimo prioritetus juk daro švogeriams ir pan,nieko čia naujo. Versti ir versti raštais daugiau,neįtrauks, yra kur aukščiau kreiptis. Daugiau atkaklumo!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*