Planuojamos Miesto Kapinės ir Krematoriumas Šalia Tolupio

Pagal parengtą studiją viena iš galimų Klaipėdos miesto kapinių vietų numatyta kitapus geležinkelio, šalia Tolupio sodų, pasižiūrėkite studijoje vietą Nr. 4.

Klaipėdos miesto savivaldybės administracija kviečia susipažinti su parengta Klaipėdos miesto kapinių plėtros galimybių studijos papildymu galimų krematoriumo Klaipėdos miesto ir Klaipėdos rajono teritorijoje statybos zonų nustatymo galimybių studija– rekomenduojamų krematoriumo zonų variantai ir jų palyginimai yra internetinėje svetainėje (https://www.klaipeda.lt/lt/teritoriju-planavimas/urbanistinio-planavimo-programa/klaipedos-miesto-kapiniu-pletros-galimybiu-studija/4116 ), bei skelbimų lentoje I a. adresu: Liepų g. 11, 91502 Klaipėda (darbo dienomis nuo 8.00 iki 17 val.) nuo š. m. liepos 30 d. iki rugpjūčio 9 d. (imtinai).

Kviečiame aktyviai teikti pastabas bei pasiūlymus studijos el. paštu planavimas@klaipeda.lt arba aukščiau pateiktu Savivaldybės adresu iki rugpjūčio 9 d. numatyto viešojo susirinkimo pabaigos.

Kviečiame suinteresuotus asmenis aktyviai dalyvauti organizuojamame viešajame susirinkime 2018 m. rugpjūčio 9 d. 12.00 val. Klaipėdos miesto savivaldybės III a. posėdžių salėje (Liepų g. 11, 91502 Klaipėda)

2 comments on “Planuojamos Miesto Kapinės ir Krematoriumas Šalia Tolupio

  1. Sutikti negalima. Ši teritorija yra Klaipėdos rajono užkampis prie Klaipėdos miesto teritorijos ribos, todėl valdininkai taip lengvai numatė čia įrengti kapines ir krematoriumą. Stebint Jakų gyvenvietės plėtrą, ši teritorija yra labai perspektyvi gyvenamajai statybai. Įrengti kapines prie Kolektyvinio sodo Tolupis apskritai yra kvailybė, kadangi jau užuomina apie galimą kapinių įrengimą mažina žemės ir nekilnojamo turto vertę. Sodininkų bendrija privalo iškarto kreiptis į teismą ir reikalauti kompensacijų iš planuotojų už turto nuvertėjimą. Jeigu savivaldybė nuspręstų čia įrengti kapines ar krematoriumą, ji privalėtų išpirkti sodininkų žemės sklypus su statiniais ir išmokėti kompensacijas. Bet kuriuo atveju sodų pirmininkas privalo elgtis labai griežtai ir principingai ir nesutikti net su tokiu svarstymu. Aplink Klaipėdą yra daugybė vietų, kur savivaldybei gerokai pigiau apsieitų įrengti kapines nei prie Tolupio sodų.

  2. Sodas-tai atgaiva sielai,sveikas maistas,poilsis…ir visą gyvenimą jį puoselėji.Neapgalvotas valdininkų žingsnis ir tūkstantiems žmonių suniokiotas gyvenimas,svajones ir ramybes oazes netekimas senatveje!Ar mokame tik griauti ir niokioti šiais laikais?Negana ,kad aplimk Klaipedą pristate galybes fabrikų ir nera kuom kvepuoti,dar ir šalia sodų mus nuodys!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*