Kada susiprasim?

Gerbiamieji, patarkite ką reikia daryti, kad taip nebūtų.

Vakar atvažiavo mašina, kurią matote pirmoje nuotraukoje. Ir vyras apsirengęs darbo rūbais krovė maišus su statybinėmis atliekomis.

Kuomet aš jį nufotografavau, metė žvilgsnį ir pasakė: „Neturi ką veikti, pasistatyk stambiagabaritį konteinerį ir aš perkrausiu“. Iš matymo nepažįstamas arba kątik nusipirkęs sklypą. Nejaugi jaunas žmogus nežino, kaip reikia elgtis su statybinėmis atliekomis?

Antroje mašinoje buvo du vyrai ir moteris apie 50-ies metų. Jiems daug kas atleistina, nes jie kito supratimo. Padėjo maišą nors, kaip matote iš nuotraukų, trys konteineriai visiškai tušti ir du pusiau.

Kuomet pamatė mane fotografuojant, pasitelkė į pagalbą visą arsenalą keiksmažodžių: „jie iš mašinos b**į mato, kad bl** konteineriai pilni ir ko aš čia durnas dar prie jų kabinėjuosi,  nes jie gi gražiai maišą padėjo, ne šiaip numetė“. Gerbiamieji, nejau sunku išlipti ir pasižiūrėti ar yra tuščių konteinerių? Kada mes tapsime tvarkingais? Jeigu jau jums daro pastabą, tai nors nesikeikite.

Dar vienas pastebėjimas. Tą pačią dieną vienas žmogus atsinešė dėžutę su stiklo duženomis ir sumetė į varpelį. Man jis iš matymo nepažįstamas. Paklaustas iš kur jis, atsakė kad iš kaimyninio sodo ir pas juos nėra vietos. Kai aš jam pradėjau porinti, kad taip daryti negalima, nes mes už tai mokame, buvo labai mandagiai atsiprašyta ir žadėjo daugiau to nedaryti. Ant tokio žmogaus ir pykti negali.

Stebėkime vieni kitus ir auklėkimės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*