Prašymas Atstatyti Gatvių Ribas

Gerbiami sodininkai,

kreipiuosi į jus tikėdamasis geranoriško susipratimo. Praėjusių metų valdybos sprendimu buvo nutarta atstatyti gatvelių projektinį plotį, kuris pas mus yra 5m. Gatvelė taip pat turi būti laisva nuo šakų 4 m aukštyje, nes spec. mašinos važiuodamos laužo veidrodžius bei antenas.

Ribų atstatymui buvo pasirinkta Draugystės g. Kvietėme matininkus iš žemėtvarkos. Daug liko nepatenkintų, bet kitos išeities nematome. Dabar prašėme dėl Rūtų ir Migdolų gatvių. Žemėtvarkos matininkai yra labai užimti ir būtų labai malonu, jei mes patys geranoriškai atstatytume pažeidimus. Eidamas ir užrašinėdamas pažeidimus esu palikęs ne vieną raštelį su prašymu pašalinti pažeidimus, bet lieku neišgirstas. Esu surašęs beveik pusę sodo, tad pradėsime siųsti laiškus nurodant terminus pažeidimams pašalinti. Tie, kurie nepašalins, dėl tų kviesime matininkus.

Dar kartą kreipiuosi į visus su prašymu atstatyti ribas pagal kadastrinius matavimus. Dabar nebūtina kiekvienam kviesti matininkus, kad išmatuotų sklypą. Manau jau nebėra tos gatvės, kad kas nors neturėtų pasidaręs kadastrinių matavimų, taigi yra su kuo sutikrinti.

One comment on “Prašymas Atstatyti Gatvių Ribas

  1. Jums vieninteliam Klaipėdos rajone ėmė trukdyti gyvatvorės, garažai ir kita tai kas natrukdo niekam 🙂
    Čia visiems aišku, kerštas. Kada apžiūrim po no pirmininko sklypą?

Comments are closed.